درباره ما

شرکت بازرگانی ترکسان فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به مدت 12 سال است که در عرصه تولید , واردات و توزیع کالای خواب فعالیت می کند. گروه تولیدی بازرگانی ترکسان با توان تولید بالای خود انقلابی در صنعت تولید کالای خواب در ایران ایجاد کرده است که با استفاده از جدیدترین دستگاه های دوخت و با کیفیت ترین مواد اولیه, تولید و عرضه می گردد.

پارچه بکاررفته درکالای خواب   از جنس ساتن و پنبه می باشد که الیاف بکار رفته درآن جز الیاف پلی استرهالو سیلیکونایز ( نرم شده) می باشد .

نوع چاپ : راکتیو

بسته بندی : 
گروه تولیدی بازرگانی ترکسان جهت جلوگیری از هرگونه آسیب رسیدن به کالای خواب شما, محصول را در ساک فنری با تلق PVC   و چرم به همراه برگه ضمانت و برگه معرفی محصول قرار می دهد . برای ما مهم هست که کالای خواب مورد پسندتان را سالم به دست شما برسانیم.

مراحل تولید:

 مراحل تولید کالای خواب گروه تولیدی و بازرگانی ترکسان تحت کنترل کیفی بسیار دقیقی می باشد . کنترل کیفی محصول شامل : قبل از تولید ( کنترل مواد اولیه ) هنگام تولید, پس از تولید و کنترل نهایی به دقت انجام می گیرد.

مرغوبیت کالای خواب ترکسان در حد استاندارد جهانی میباشد و دوخت آن با دستگاه های CNC   مکا ایتالیا و ماسیس اسپانیا می باشد.

شرکت تولیدی بازرگانی ترکسان توانست در  سال 1393  در صنف کالای خواب , رکورد بالاترین فروش را به خود اختصاص دهد .


شرکت تولیدی بازرگانی ترکسان شما را به خوابی راحت دعوت میکند